середу, 13 серпня 2014 р.

Гостинні бібліотеки міста Миколаїв

Наразі, проект Молодіжної секції УБА "Бібліотечний туризм: пізнай Україну та її бібліотеки" набуває все більшої сили. Нещодавно гостя із Херсону у своєму місті приймали координатори проекту м. Миколаєва Зайко Світлана та Чепурко Юлія. Павло Крупіца, провідний бібліотекар сектору Інтернет-центру Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гончара виявив бажання пройтися бібліотеками нашого міста у якості туриста.


понеділок, 11 серпня 2014 р.

Миколаїв долучився до бібліотечно-туристичного маршруту!

Миколаїв з нами! До проекту Молодіжної секції УБА (МС УБА) «Бібліотечний туризм: пізнай Україну та її бібліотеки» приєднались бібліотечні координатори, які будуть координувати місто Миколаїв!


Ви ще не були в Миколаєві і не бачили миколаївські бібліотеки? Тепер це можливо, адже тепер всі бібліотуристи, які бажають побачити бібліотечні і небібліотечні принади міста Миколаїв, можуть звертатись до членів МС УБА – Світлани Зайко (Миколаївська центральна міська бібліотека для дорослих ім. М.Л. Кропивницького) та Юлія Чепурко (Бібліотека Чорноморського державного університету імені Петра Могили)! Їхні контакти розміщено в розділі Координатори.