субота, 19 грудня 2015 р.

З Днем святого Миколая!

Вітаємо з Днем святого Миколая!

Було б дуже дивно, якби у місті Миколаїв не було пам'ятника Святому Миколаю, який вважається покровителем міста. Пам'ятник небесному покровителю Миколаєва – Святому Миколаю Чудотворцю – був встановлений у центрі міста у Каштановому сквері у 2005 р. Святий Миколай Чудотворець здавна вважається покровителем мореплавців, оберігає їх кораблі під час далеких походах. 

Пам'ятник святому Миколаю у місті Миколаїв
 
А ще Святий Миколай є один з найбільш шанованих християнських святих. В народі його називають Заступником Божим і вважають покровителем дітей.

Інформацію взято з сайту Велика Україна

пʼятниця, 18 грудня 2015 р.

Пані здавали багаж…


...валізу, диван, саквояж,
Картинку, торбинку, авоську
Й маленького песика Моську.
(С. Маршак)


У багажне відділення літака Ви можете здати багато чого. А от що можна і варто взяти з собою у літак у якості ручної поклажі  – підкаже цей пост.

середа, 16 грудня 2015 р.

Бібліотека року по-німецьки

Після відвідання міжнародного семінару «Нові концепції – нові бібліотеки. Практичні приклади з чотирьох європейських країн», який проходив 27 жовтня 2015 року у Національній бібліотеці Польщі у Варшаві, залишись яскраві враження про провідні бібліотеки Європи. І звичайно побачити наживо ті нововведення, інноваційні послуги та незвичний інтер’єр було не просто бажанням, а метою. Мрії здійснюються...

Мрії збуваються. Кельн, Німеччина