Про проект


Проект Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації (МС УБА) «Бібліотечний туризм: пізнай Україну та її бібліотеки» створено з метою обміну досвідом між бібліотекарями України, популяризації бібліотек у суспільстві шляхом включення бібліотек до туристичних маршрутів регіону.

Сучасні бібліотеки є не просто книгозбірнями, інформаційними центрами та місцями для культурного відпочинку, а й об’єктами туристичних маршрутів. Фахівцям бібліотечної справи буде цікаво ознайомитись з тим, як працюють колеги в інших бібліотеках, побачити архітектурні особливості бібліотек, рішення з організації робочого простору, підходи до надання послуг та залучення користувачів, познайомитись з однодумцями, обмінятись досвідом.

Бібліотечні координатори в різних містах допоможуть в організації найоптимальнішого, найцікавішого бібліотечно-туристичного маршруту як для групи, так і для індивідуального візиту.

Крім допомоги у виборі цікавого маршруту містом, бібліотечні координатори допоможуть бажаючим з вибором місця проживання відповідно до потреб, з квитками, порадять заклади харчування та підкажуть найцікавіші місця для відвідання.

Керівник проекту – Вікторія Польова, адміністративний координатор УБА, член Молодіжної секції УБА.


Маєте бажання стати координатором Вашого міста? Звертайтесь за контактами:
+38095 417-45-60, victoria.polyova@gmail.com

Якщо Ви бажаєте долучити Вашу бібліотеку до бібліотечно-туристичного маршруту міста, звертайтесь до відповідного координатора.
Контакти координаторів по містам у розділі "Координатори".

Цікаву інформацію про Вашу бібліотеку, заходи на які варто потрапити відвідувачам Вашого міста, надсилайте на електронну пошту victoria.polyova@gmail.com.Давайте разом пізнавати Україну та її бібліотеки!