вівторок, 1 грудня 2015 р.

Перший день зими

Шановні бібліотечні туристи, вітаємо вас з першим днем зими. 

Зима, завітавши в українські міста та села, змінює, зачаровує, запрошує до своїх розваг. У зими їх чимало. Найпопулярнішими країнами зимового туризму є Австрія, Франція, Італія, Швейцарія, Польща. В Україні ви можете попробувати багато видів зимового туризму, а саме: гірські лижи та слалом, сноубординг та сноутюбинг, ковзанярство, покататися на снігоходах, всюдиходах, санях, тощо.

Найпопулярнішим місцем відпочинку в Україні взимку безперечно є Карпати. Відпочинок в Карпатах має свої переваги:
Гірське повітря, екологічно чиста місцевість, активний відпочинок на свіжому повітрі.

Широкий асортимент розваг. Окрім класично-зимових катаннь на гірських лижах та сноубордах, в Карпатах свій відпочинок можна урізноманітнити короткими пішими походами в гори, зимовими сходженнями на Говерлу, катанням на конях, санях тощо.

Зручність сполучення. Зважаючи на який саме курорт вам потрібно дістатися, ви можете скористатися послугами залізниці чи доїхати автобусом. З великих міст (Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород) регулярно відправляються маршрутні автобуси в сторону усіх популярних курортів.

Комфортне проживання.  Величезний вибір з-поміж готелів, садиб, хостелів дозволить обрати житло відповідно до ваших побажань та можливостей.

Доступність. Попри популярність відпочинку в Карпатах, ціни на проживання та основні розваги суттєво нижчі, ніж на європейських курортах.


Загалом усі можливі розваги в зимових Карпатах легко поділити за напрямами: відпочинок на гірськолижних курортах, лижні походи, та як окрему категорію виділити новорічний відпочинок, оскільки додаткові вихідні дозволяють значно ширше використати можливість відпочити взимку в горах.Місць, де покататися на лижах у Карпатах, досить багато. Найвідоміші з них - Буковель, Драгобрат, Ясиня, Пилипець, Подобовець, Плай, Мигове, Славське, Ворохта, Вишків, Розлуч, Орявчик-Звенів, Плаюць, Ізки, Тисовець, Красія, Перевал Німчич, Динамо-Тростян, Цецино, Волосянка, Хуст, Шаян та ін. Траси різного рівня складності - від найпростіших для дітей та початківців лижників, до найскладніших для спортсменів.

І, наостанок, ви вже чули? Скоро Новий Рік!

Немає коментарів:

Дописати коментар